Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ÄKTA PÄLSJACKA!!! - Säljer min vinterjacka inköpt förra vintern för 3500 men fick annan jacka precis efter så har inte haft användning för denna! Men den är jätte fin o varm. Äkta päls som man kan ta isär för att tvätta försej. Storleken är M!
Pälsjacka - Fluffig pälsjacka i leopardmönster
Pälsjacka - Pälsjacka i faux fur från H&M. Storlek 40, passar också mig som har 38. Den har några streck inne i jackan som jag inte vet om det går bort, men det är som sagt på insidan så det syns inte utifrån 💞
Pälsjacka - Svart pälsjacka från Gina tricot strl M. Sparsamt använd🩷
Pälsjacka - Supersnygg pälsjacka perfekt på höst och vår. Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
pälsjacka  - Avtagbar päls, så väldigt lätt att tvätta
Pälsjacka - Pälsjacka
Pälsjacka
Pälsjacka - 89 Pälsjacka - 90 Pälsjacka - 91

Pälsjacka

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: Jacka

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stl 42

Diana
Diana
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå jeanskjol från Place du Jour - Trendig ljusblå jeanskjol från Place du Jour med slitna detaljer, fransig nederkant och fem knappar framtill. Kjolen har klassiska fickor fram och bak samt bälteshällor. Perfekt för en avslappnad och cool stil.
Blå jeanskjol med slitningar - Säljer en blå jeanskjol i kort modell med slitna detaljer och rå kant nertill. Kjolen har klassiska fem fickor och knappgylf. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Ljusblå denimshorts med fransig kant - Säljer ett par ljusblå denimshorts med fransig rå kant och klassisk femficksdesign. Shortsen har hög midja och bälteshällor, perfekta för sommardagar. Stilen är loose fit och materialet är bomull.
Bruna virkade shorts från Amisu - Snygga bruna virkade shorts från Amisu med vågig kant och snörning i midjan. De har ett unikt mönster och är perfekta för varma dagar. Materialet är stickat och ger en avslappnad vibe.
Liknande annonser
Visa alla