Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
VINTAGE college jacka - En fin vintage college jacka som jag har haft ett tag och nu säljer. Den är i bra skick och håller varmen väldigt bra. Priset kan diskuteras och köparen står för frakt 📦
Vintage college jacka - Storlek medium. Den är lite för liten för mig så jag kan tyvärr inte använda den…  Pris kan diskuteras vid en snabb affär
College jacka - En vintage DePalma los abgeles college jacka från USA 1972! 💗superfin och rätt så varm! Kontakta om fler frågor! Är xs/s för referens
College jacka - Fet college jacka. Köpt i Canada i en vintage butik. Säljer pga brist av använding. Äkta läder& ull. Priset kan diskuteras.
College jacka  - Säljer denna äkta college jackan från broad way and sons ny pris(700kr)💕💕
Vintage college jacka
Vintage college jacka - 89 Vintage college jacka - 90 Vintage college jacka - 91

Vintage college jacka

Storlek: XL
Kategori: Jackor

1099 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt cool vintage college jacka som jag köpte förra året och bara använt en gång för kände sen att den hade lite för långa ärmar för mig. Pga att den är vintage är den lite nopprig och har hål i fodret i ärmarna men är annars i bra skick. Om du är intresserad kan jag skicka fler bilder. Ev att jag kan sänka priset. Frakt tillkommer.

TIMS
TIMS
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Svart oversized kavaj från Zara - Säljer en svart oversized kavaj från Zara. Klassisk modell med breda slag, två fickor framtill och knappar vid ärmsluten. Perfekt för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och följsamt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Svart hybridjacka från Parajumpers - Svart hybridjacka från Parajumpers med vadderad framsida och rygg i glansigt material samt stickade ärmar och sidor. Jackan har huva och dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle. Det finns en skada på ryggen.