Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka - 89

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Kom och köp

Alfons Jonsson
Alfons Jonsson
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Super cool ”jacka” från Puma. Superfint skick, men hängaren har gått av (se sista bilden). Skriv vid frågor eller liknande💕 Pris kan diskuteras
Canada goose jacka S - Storlek S, passar xs också
Jacka - Helt ny jacka från Cubus med prislapp kvar Storlek S men passar även mig som är vanligtvis M.
Jacka - En bekväm och varm jacka som är perfekt nu till hösten. Är i storlek S.
Jacka - Mörkblå tunn dunjacka köpt på Un qlo
Jacka - Säljer en jätte fin kappa/jacka i ett jätte fint skick passar perfekt nu i höst!! Är i storlek M men passar mig som bär S i allt
Colmar jacka - Säljer min superfina colmar jacka då den tyvärr är för liten för mig. Den är i mycket bra skick!
Barbour jacka  - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med guldknappar och dragkedja. Jackan har en hög krage med spänne och flera praktiska fickor. Perfekt för en stilren look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten