Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Säljer denna super fina jackan då den inte kommer till användning längre super fin nu till våran❤️🙌🙌
Jacka - Jätte skönt vinter jacka som är knappt använd. Pris kan diskuteras
Jacka - Vinterjacka från Cubus i storlek 158, använd 1 vinter. Pälsen är fuskpäls. Perfekt nu till kylan!
Päls jacka - Päls/fjäder jacka köpt på DM DENNIS, sparsam använd och i fint skick! Storlek small/36, passar XS-M💙💜
Jacka - Lila skinnjacka använd 1 gång till utklädnad. Säljer då den inte används🫶🏻
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Lila

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin jacka från Arket köpt på Afound för typ 345kr, och använd fåtal gånger så säljer för 300 och då kan eventuell frakt ingå 💜 finns lite spår av smink på kragen men det är inga problem att tvätta i maskin. Den passar S/M

Johannaeng
Johannaeng
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja - Bara använd 2-3 gånger så nästan nyskick, inte stickig 🫐💙
Klänning - Supersöt klänning från H&M som jag inte hann returnera i tid, aldrig använd! Slutsåld online och orginalpris 349kr
Jordans MIDs - Superfint skick inget att anmärka på :)
Silk'n hårstylingverktyg med tillbehör - Testad 3/4 gånger men passar inte mig. Nypris 2900
Liknande annonser
Visa alla