Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
EA7 jacka
EA7 jacka - 89 EA7 jacka - 90 EA7 jacka - 91

EA7 jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Armani

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en helt ny EA7 jacka som jag köpte för en vecka sedan men den passa inte riktigt mig i storleken så säljer denna, den är i storleken S och den är i färg svart, qr kod finns på jackan samt går qr koden till i deras hemsida! Skulle även kunna byta mot en fin jacka, men bror på vilken jacka men hör av er i sånt fall!❤️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 VILL HÄLST BYTA MEN KAN SÄLJA BYXORNA - Hej jag säljer mina kära juicy byxor för de är förstora. Jag skulle vilja ha ett par i storlek Xs eller S och gärna i en annan färg jag skulle kunna byta ett par mot en annan färg o storlek men jag vill hälst byta men annars säljer jag dem. Jag har använt de få gånger dom är i parfekt skick! Jag kan ta emot ett par som har lite slitnader men inga hål! Hör av er om ni är intresserade!
Rockandblue mössa - Jag säljer min rockandblue mössa för den ej kommer till användning! Jag har använt den ca 5 ggr, köpt för 449 ifrån johnells denna vinter!
Liknande annonser
Visa alla
EA7 jacka  - Säljer min Armani jacka då den inte kommer till användning mer. En lite sminkfläck på insidan av jacka men det lägger man inte märke till (skriv för bild) pris går att diskutera vid snabb affär. Står ingen storlek pp den men den passar mig och jag ha
Ea7 jacka - skicket är okej, jag säljer min   gmmal jacka som jag inte använder längre mitt pris är väldgit billigt och det är bara 150 kr
EA7 jacka - Snygg jacka från märket armani! Knappt använd❤️ pris kan diskuteras🥰
Ea7 jacka - Det finns en jätte jätte liten hål
EA7 JACKA - Skick 5/10 okej skick . Jag säljer denna jackan för bara 299 kr
Armani jacka EA7 - Säljer denna sköna höst/vår jacka även kallad ”övergångsjacka” från Armani EA7, Blå färg som poppar ut en solig höstdag. Äkta såklart. nypris på ca 2500. Skriv gärna om ni funderar på nåt! Oftast snabb på att svara
EA7 jacka - Jätteskön Armani damjacka, ❗️ÄKTA❗️fint skick, knappt använd, stl M💗
EA7 dam jacka - St S. Har xs-s och den sitter figursytt på mej. Bra skick  Äkta såklart med QR kod som skannas. Dun.
Fortsätt i appen →