Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skinnjacka  - Säljer denna för att jag redan har en annan skinnjacka, den är använd ett par ggr men som ny.
Brun skinnjacka - Snygg brun/grön skinnjacka med en croppad design och långa ärmar. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med lock. Perfekt för en stilren look.
Skinnjacka - Grön skinnjacka i mycjet bra skick, stl 34/xs
Skinnjacka - Vintage äkta skinnjacka från 90 talet🍸🪐 Mörkgrön färg, storlek 14, knappt använd🦥
Zara skinnjacka  - Säljer min oanvända zara jacka då den inte kommer till användning. Aldrig använd med prislapp!  Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär  (Första bilden är lånad)
Skinnjacka  - Jättefin skinnjacka från Chelsea Kungsgatan✨, använd men i fint skick inga fula märken och ingen missfärgning på dragkedjorna. Det är riktiga fickor på bröstet💕 Den är liten i storlek, köparen står för frakt✨ Finns även i svart !!
Skinnjacka  - Säljer denna super fina skinnjacka ifrån asos, stradivarius💗säljer då jag bara användt den en gång alltså har den inte kommit till användning, säljer för 200kr+frakt!
Skinnjacka
Skinnjacka - 89 Skinnjacka - 90 Skinnjacka - 91

Skinnjacka

Storlek: M/S
Kategori: Jackor
Märke: Asos

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna gröna skinnjacka (ej äkta skinn) är i storlek 38 och är ifrån ASOS. Skulle dock säga att det är mer en S då den är liten i storleken. Den är i väldigt bra skick och har inga direkt tecken på användning.

idaengelin
idaengelin
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
J.Lindberg field jacka  - Hej! Jag säljer nu denna HELT nya och fantastiskt fina jackan från J Lindberg. Klassisk fieldjackedesign med fyra fickor fram till och två praktiska innerfickor vid brösten. Passform M men skulle säga att denna är M/L Kvitto tillkommer och nypris ligger på 3299kr mitt pris är endast 1399kr. Hela 1900kr rabatt. Perfekt i julklapp nu till jul. Passa på och fynda denna otroliga jackan från J Lindberg. Köp till något mer i profilen och få 50% rabatt på billigaste plagget! Vid frågor kontakta oss!