Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt/skjortjacka  - Nice overshirt/skjortjacka
Skjortjacka - Oversized borstad skjortjacka från Asos.  Stl 32, dock stor i storlek och passar mig som är S/M.  Inga defekter men den borstade looken kan få den att upplevas som lite sliten. Har dock mycket kvar att ge.
Skjortjacka  - Har använt Skjortjackan en gång, och är fortfarande i hög kvalite utan några skador. Köptes för 689 och säljer för 150
Skjortjacka - Skjortjacka från asos i storlek XS. Skön höstjacka som passar till allt. Nästan helt ny, använd bara en gång 🌸 Pris 200 + frakt.
Skjortjacka Teddyfoder - Beige, oversized väldigt varm och fodrad jacka.
Overshirt/ skjortjacka  - Det är bekväm overshirt / skjortjacka. Den är i bra skick . Jag har inte användning till den längre, men den är bekväm och stilig. Köpte den för 400kr. Öppen för bud
Skjortjacka  - Säljer denna jackan då den inte riktigt är min stil längre! Köptes i våras och användes inte så många gånger! Lite nopprig fast det är inget man tänker på alls! Nypris 500 kr, säljer för 150 kr+frakt!
Overshirt/ skjortjacka
Overshirt/ skjortjacka - 89 Overshirt/ skjortjacka - 90

Overshirt/ skjortjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Asos

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg overshirt/ skjortjacka från asos! Endast använd en gång och är därför i nyskick💗💗

feliciatrautmann
feliciatrautmann
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!