Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Arket Teddy jacka - Super snygg teddy jacka från arket! Skriv vid frågor eller underingar. Passar XS-S❣️
Arket Teddy jacka  - Säljer en cool Teddy jacka ifrån arket i storlek 134-140 den är helt ny! 💕
Teddy jacka - Säljer en teddy jacka från Columbia med Thermarator-fyllning🧸 Använd endast 1 gång! Slutsåld på de flesta sidor🥰   Storlek: XS, men skulle säga att den passar en S oxå beroende på längden på armar och överkropp. Jag brukar ha S i jackor och den passar mig perfekt(är 163cm). Från axeln och ned så är de ca 76cm. Har tyvärr ingen bild med den på själv.  Den har ett litet svart märke(se bild 3) som knappt syns för blotta ögat på vänster axel. Går säkert bort i tvätten☺️  Hör av dig vid frågor!✨
Arket jacka - Superfin teddyjacka från arket! Perfekt nu till hösten och vintern ❤️‍🔥Storlek M men sitter bra på mig som brukar ha xs/s 😊 nypris 1800 säljer för 800kr
Teddy jacka - Teddy jacka från Marengo, storlek S, jackan passar perfekt på både hösten och våren, fint skick!
Teddy jacka - Rejäl mocca och teddy jacka från Zara. Aldrig använd endast testad. Orginalpris 900 kr.🩷
Teddy jacka från arket
Teddy jacka från arket  - 89

Teddy jacka från arket

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Arket
Färg: Beige

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek XS men den är stor i storlek, endast använd fåtal gånger. Köpt för 1390kr

Anna christiansen
Anna christiansen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla