Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jeans jacka
Jeans jacka - 89 Jeans jacka - 90 Jeans jacka - 91

Jeans jacka

Storlek: 140
Kategori: Jackor
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin jeans jacka aldrig använt pga för liten från polarn o. Pyret

Unn❤️
Unn❤️
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeans jacka  - Helt oanvänd jeans jacka från istay, inga defekter💗 skriv privat för flera frågor
Jeans jacka  - Jätte fin jeans jacka som inte kommer till användning längre💗 tror att den är från hm💕 storlek xs💘
Jeans jacka  - Fin med spets och fina detaljer
Jeans jacka  - Säljer en barn jeans jacka. Strl 134! Den är i mycket bra skick. Säljer den för 60kr + frakt
Jeans jacka - En fin blå jeans jacka, har använt den endast 1 gång så den är i ny skick, säljer den pågrund av att den tyvär inte kommer till användning längre, säljer den för 200 kr + frakt och det är storlek xs men passar även S. (priset kan diskuteras)
Jeans jacka  - Säljer denna trekvartsarmade jeansjacka men snygga detaljer köppt second hand så vet inte riktigt märket eller storleken men skulle säga att den passar xs-M
Jeans jacka - Oversized jeansjacka med vintage look. Jackan är vit och har knäppning fram. Den har nedhasad axel, bröstfickor med lock, krage, reglerbar slejf med knapp i sidorna och lång ärm med knapp och manschett.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad kropp i polyester och stickade ärmar samt muddar. Moncler-logga på ärmen och två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar.
Ralph Lauren Field Jacket - Militärgrön Field Jacket från Ralph Lauren med flera coola patches och bröstfickor. Jackan har hög krage, fyra fickor framtill och detaljerade broderade märken på ärmen och bröstet. Perfekt för dig som gillar utility-stil.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!