Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig bomberjacka från Jacqueline de Yong - Säljer en snygg bomberjacka med blommigt mönster i grönt, blått och lila på vit botten. Jackan har ljusblå muddar, dragkedja framtill och är långärmad. Perfekt för dig som vill sticka ut med en fräsch och färgglad look.
Svart skinnjacka från Jacqueline de Yong - Snygg svart skinnjacka från Jacqueline de Yong och använd få gånger
Vit pälsjacka från Jacqueline de Yong - Fluffig och trendig vit pälsjacka från Jacqueline de Yong. Jackan har lång ärm, öppen front och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial som ger en cool och mysig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementjacka.
Svart bikerjacka från Jacqueline de Yong - Svart bikerjacka från Jacqueline de Yong i storlek 36. Jackan har klassisk sned dragkedja, långa ärmar, axelklaffar och bälte i midjan. Snygg och stilren modell i bomullsmaterial, perfekt för dig som gillar en edgy look.
Blå manchesterjacka från Jacqueline de Yong - Säljer en snygg blå manchesterjacka från Jacqueline de Yong. Jackan har en quiltad design med dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för höst och vår när du vill hålla stilen. Den är i mycket bra skick använd bara en gång,  och redo för nya äventyr!
Beige manchesterjacka från Jacqueline de Yong - Säljer en snygg beige manchesterjacka från Jacqueline de Yong. Jackan har knappar framtill och två bröstfickor med knappstängning. Perfekt för en stilren look!
Grön ”pälsjacka” från Jacqueline de Yong - Säljer en fluffig och cool mörkgrön ”pälsjacka” från Jacqueline de Yong i storlek XS. Jackan är tillverkad i syntetmaterial med mjuk, lurvig yta. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look. Fint skick!
Jacka ifrån Jacqueline De Yong!
Jacka ifrån Jacqueline De Yong! - 89 Jacka ifrån Jacqueline De Yong! - 90 Jacka ifrån Jacqueline De Yong! - 91

Jacka ifrån Jacqueline De Yong!

Storlek: 40
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka ifrån JDY som är väldigt sparsamt använd. Storlek 40 men skulle säga mer som en 38. Är lättfodrad och med två sidofickor, i materialet ”konstgjort-läder”. Pris kan diskuteras, nypris 529🤍

Kajsa Prins
Kajsa Prins
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kostymbyxor ifrån Pieces! Aldrig använda - Svart kostymbyxa ifrån Pieces, aldrig använd. Storlek XL. Har en slits vid båda benen, supersnyggt! Nypris 400kr, mitt pris 225kr.
Jeans ifrån Junkyard! - Säljer ett par Jens ifrån Junkyard i modellen ”Wide Leg” helt slutsålda på deras hemsida. Är i färgen ljusblått och sparsamt använda❤️‍🔥
Liknande annonser
Visa alla