Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Busnel - Busnel Victoria jacket. Beige i mkt fint skick, använd ett fåtal gånger.
Busnel - Mkt fint skick
Busnel pälskrage - Säljer en helt ny svart pälskrage. Aldrig använd. Perfekt till en busnel jacka eller skinnjacka.
Brun busnel jacka  - Supersnygg jacka från busnel💓passar både vår/ höst men också till vintern som att ha en inomhus jacka💓 storleken är 40 men som en s/m så sitter den helt perfekt! Den har en liten slitning som syns på bild nmr.2, men inget som blir större med tiden och syns inte alls mycket när man har på sig den! Skriv gärna för fler frågor och lägg egna bud! Är öppen för förslag💓💓nypris:4500
Busnel Victoria Jacket, Navy - Blazer i 100%  i ”navy” blå med åtta guldknappar och två fickor framtill. Mycket fint skick.
Busnel kappa  - Busnel kappa i 100 % ull. Använd två gånger.
Busnel kofta  - Busnel kofta i storlek 34
Busnel jacka - Säljer min fina Indra jacket från Busnel, bara använd en gång så den är i perfekt skick. Nypris 6095kr. Passar allt ifrån xxs-s. Kan gå ner i pris vid snabb affär
Busnel Navy
Busnel Navy - 89 Busnel Navy - 90

Busnel Navy

Storlek: 34
Kategori: Jackor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna otroligt fina oanvända jackan/koftan. Köptes på Jackie shops för 4499kr. Kvitto finns. Priset kan diskuteras vid snabb affär

Sanrad
Sanrad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Snygg cardigan med luva - Riktigt fin mörkblå cardigan med luva, perfekt över en hoodie nu eller mot våren. Snygg passform och najs fickor, storlek M sitter som M/S, bra skick. Skriv vid minsta intresse, pris kan alltid diskuteras vid smidig affär😀
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.