Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig kappa i ull - Snygg rutig kappa i ull med knappar framtill. Den har en klassisk krage och långa ärmar. Färgerna går i blått, beige och rött, vilket ger en tidlös look. Perfekt för kyligare dagar.
Arket ull kappa - Kollar intresset på ull kappa från Arket. Bra skick då den enbart använts fåtal gånger. Slutsåld och nypris var 2600kr.
Kappa i ull. - Skön kappa med ”burberry-linjering” (obs inte äkta burberry). Fint skick. Finns ingen storlek på den men skulle passa S-L beroende på hur man vill att den ska sitta.
Beige ull kappa - fin jätte mysig kappa
Wera ull kappa - Kappan från Wera  73% Ull Felfri och fin modell.
Kappa i ull
Kappa i ull - 89 Kappa i ull - 90 Kappa i ull - 91

Kappa i ull

Storlek: 36
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En knälång ullkappa (på mig som är 180) i använt skick men med mycket kvar att ge! Knapparna har sytts på lite hastigt efter att dem lossnade, men det går att snygga till väldigt enkelt och syns inte när man har den på sig.

linneaferiksson
linneaferiksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼
Herno rock  - Snygg mörkblå rock från Herno med klassisk rak passform, quiltat innerfoder och mjuk krage i bäverpäls. Jackan har diskreta sidfickor, dold dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla stilen.
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Unik mörkblå jeansbolero med detaljer  - Jättefin jeans bolero som funkar perfekt för att lägga till ännu ett lager på outfiten och därmed göra den mer unik!!🪽  Boleron är i storlek S, så hade passat någon som vanligtvis bär den storleken i överdelar, alternativt storlek XS!!  - Modellen är 175 cm lång och bär vanligtvis XS-S i överdelar.   Boleron är i jättebra skick och har inga defekter (vad vi märkt)!!  Vid frågor eller funderingar - tveka inte att höra av dig🪽
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern, Storlek XS Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Herringbone kappa - Så fin med kortare ärm och frans detaljer!!🙌🏻🙌🏻🩷
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka med päls, storlek S🤍
Herno jacka - Säljer denna sjukt feta herno jacka! Size 48 motsvarar S! Modellen är 179! Nypris 9000 ca! Slutat tillverkas! Hör av dig vid minsta fundering 🤩