Alla kategorier > Jackor
Stussy Jacka
Stussy Jacka - 89 Stussy Jacka - 90 Stussy Jacka - 91

Stussy Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stussy jacka / tjockare tröja i bomull Storlek M Använd men fortfarande väldigt bra skick 8/10

eddiebergelin
eddiebergelin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Stussy jacka - Riktigt fet Stussy jacka köpt här på Plick för nåt år sen men som inte riktigt passar mig tyvärr. Typ som en vindjacka eller tunnare jacka. Köp sker via ”köp nu” funktionen :)
Stussy ripstop puffer jacka - Stussy jacka i fint skick! Finns även fickor på insidan av jackan. Storlek xs men sitter fint på mig som vanligtvis bär storlek s. Oversized passform. Dm för fler bilder/frågor <3
Svart bomberjacka från Stussy - Snygg svart bomberjacka från Stussy med broderad logga på bröstet och stort Stussy-tryck på ryggen. Jackan har knappar framtill och randiga detaljer på krage, ärmslut och nederkant. Det är en vintage jacka vilket också innebär att den är några år gammal, men den har varit väl omhändertagen och är i bra skick.
Svart hoodie från Stussy - Säljer en svart hoodie från Stussy med dragkedja och stor logga på ryggen. Hoodien har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en casual look.
stussy floral sherpa fleece jacket  - stussy floral sherpa fleece jacket. storlek M. sällsynt färg.
Stussy Sherpa Jacket  - Strl:XL  Skick:Brand New Retail:€280
Stussy Jacka/Rock - Stussy coat, storlek M, Brun/Olivgrön. Köpt på ”Scandivintageshop” för 1500kr. Men tyvärr passade den inte mig därav säljes.
Stussy Vintage/Varsity Jacket - Stussy varsity jacka. Kostar 19 000kr, köpte för 10 000 på personalrabatt. Skriv gärna pris och vad ni kan erbjuda. Säljer den för den passar inte mig, är 190cm och 88kg men den hade nog passat perfekt en M storlek.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.