Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Helt ny med tags
Colmar jacka - Jättesnygg colmar jacka som är i väldigt bra skick. Storlek 50 men skulle säga det passar även lite mindre. Lite glansig och silvrig insida. Säljer då jag har en till colmar jacka.
Colmar jacka  - En fin dunjacka från colmar med lite små defekter, det finns ett hål i jackan som går lätt att sy över men själv har jag tejpat och det syns knappt speciellt nu när det är mörkt ute. Sen har även loggan där bak lossnat men jag har kvar den så det är bara att sy på om man vill men inget jag har orkat bry mig om. Passar perfekt på mig som är 178 och väger 64 men passar mellan 170-183 ungefär beroende på vikt.
Colmar jacka - 9.5/10 | EU 50/M
Colmar jacka  - Colmar jacka - svart - skick 9/10, väldigt bra skick utan några defekter! - storlek 40, vet ej riktigt exakt vad de motsvarar, men de kan vara barnstorlek, uppskattar att den passar någon runt 150-155cm, (vuxen XXS) - lite tjockare dunjacka som är perfekt just nu och fram mot våren - hör av er vid frågor🙌
Colmar jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar Jacka - En snygg tunn jacka från colmar som är perfekt vid lite svalare väder. Jackan är i helhet bra skick men har en defekt på armen som visas i bild 2. Orginalpriset är runt 2200 kronor mitt är 1099:-
Colmar jacka
Colmar jacka  - 89 Colmar jacka  - 90 Colmar jacka  - 91

Colmar jacka

Storlek: 14y 166cm
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Colmar jacka str 14y 166cm Skick 9/10 inga hål eller liknande Köptes från kids brandstore

Alexander
Alexander
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!