Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Säljer denna fina jackan som inte kommer till användning längre. Den är i fint skick och har inga defekter! Pris kan diskuteras!!!
Jacka - Säljer den här jacka från hm då den int kmr t användning. Den är knappt använd så fortfarande i väldigt fint skick, skriv om ni har frågor💕
Jacka - Säljer en jätte fin vårjacka från hm aldrig använd💕slutsåld i alla storlekar💕 för egna bilder är det bara att höra av sig💕
Jacka - Sälja min jacka från H&M. Kan mötas upp i T-central.
Jacka - Jacka från HM lite oversized
Jacka - Säljer min så fina jacka/kappa från H&M. Endast använd ett fåtal gånger, så superfint skick!  Kappa/blazer som kommer med ett knytskärp i midjan💓
Jacka  - Säljer min hm jacka använd få gånger
Jacka
Jacka - 0

Jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: hm
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trddycaka

nellie
nellie
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa stickad off-shoulder  - Ljus rosa stickad off-shoulder tröja från GinaTricot i storlek S💞 den är i mycket fint skick och endast använd 1 gång !
Deep waver  - Deep waver från LYKO, den är endast använd 1 gång 🌸
Yogapants  - Fina yogapants från GinaTricot i storlek M, de är i mycket fint skick och säljer då de aldrig kommer till användning!💞
Liknande annonser
Visa alla