Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar Jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 166CM, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka blå - Säljer denna bra skick köpt för över 3000 storlek S
Colmar jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 16Y/162CM, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S. Bra skick, modellen är 184cm och väger 74kg. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Snygg och stilren colmar jacka som aldrig har använts.
Colmar jacka - Nästan oanvänd colmar jacka har använt den 10 gånger perfekt höst jacka
Colmar jacka  - Colmar dunjacka i fint skick, den har använts ibland och är i väldigt bra skick. Passar till tjejer och killar. Storleken är ganska liten så den passar xs kille och s tjejer
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90 Colmar jacka - 91

Colmar jacka

Storlek: 50
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Marinblå

2250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min sons jacka som han fick i julklapp 2022 som är i princip ny. Jackan är storlek 50 vilket är som M

Veronica Antonsson
Veronica Antonsson
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
cardigan jacka Zara - Säljer en brun och beige cardigan jacka med rutigt mönster och stora knappar framtill. Jackan har en boxig passform och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns både retro och cozy. Använder några gånger därav lite nopprig