Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar dunjacka - Snygg svart dunjacka med huva från colmar! Lånade bilder från förra ägaren. Använd max 3 gånger.
Dunjacka från Colmar - Colmar Semi-Glossy Down Jacket med Hood, svart, storlek S   Säljer en Colmar-jacka i storlek S, i svart med äkta päls på huvan. Jackan är i utmärkt skick, knappt använd, och ser ut som ny. Nypris: 5620 kr. Originalkvitto finns och den är köpt hos Minto.
Blå dunjacka från Colmar - Snygg blå dunjacka från Colmar med dragkedja och hög krage. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare väder. Insidan är ljus och kontrasterar snyggt mot den mörkblå utsidan. Jackan är i fint skick men finns en mycket litet hål på ena armen som inte märks av, utöver det finns det inga defekter. Jackan är i italiensk storlek 48 men passar mig som är en S.
Mörkblå dunjacka från Colmar - Säljer min jacka ifrån colmar! Eftersom den inte kommer till användning längre den är i gott skick och har inga slitage! Italiensk storlek 44 så det motsvarar S-M, har du några frågor kring pris osv är det bara att höra av sig!!❤️❤️
Mörkblå dunjacka från Colmar - Säljer en mörkblå dunjacka från Colmar med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja och en rund logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear. Använd en gång. Skickar fort!!!
Svart dunjacka från colmar  - Säljer en snygg och varm svart dunjacka från Colmar. Den har använts i ungefär 2 veckor, har en annan jag vill ha istället🥰 byter gärna mot en fjällräven jacka i xs också💖💖💖 stl 38, passar s-m
Colmar Original Dunjacka - LADIES JACKETS - Dunkappa / -rock i färgen nero (svart) i storlek 38. Jackan köptes 2022 och har använts sparsamt, i mycket bra skick. Passformen går in lite mer i midjan, vilket ger jackan en timglasformad silhuett. Nypris 5995 kr, mitt pris 3000 kr. Säljs eftersom jag har andra vinterjackor som används mer. En stilren och funktionell jacka som håller värmen under kalla vinterdagar. Snygg och varm svart dunjacka med huva. Jackan har en lång passform och stängs med dragkedja.
Vit dunjacka från Colmar - Snygg vit dunjacka från Colmar med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Märkeslogga på ärmen och nedre delen av ryggen ger en stilren touch. Använd endast  2-3 gånger⭐️
Colmar dunjacka
Colmar dunjacka - 89 Colmar dunjacka - 90 Colmar dunjacka - 91

Colmar dunjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: colmar

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min dunjacka då den inte längre kommer till användning. I toppen skick förutom en ficka vars dragkedja inte kan stängas. Så bra plagg som passar till allt. Strl 46 i italiensk storlek vilket motsvarar en S/M i svensk storlek 💕

Brita
Brita
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa hoodie - En rosa hoodie med snygga detaljer från abercrombie. Köpt i USA och använd fåtal gånger. Har en liten fläck på fickan som syns på sista bilden men inget som märks.
Stickad tröja - Jätte fin vit stickad tröja från Arket. I bra skick men med en liten fläck som syns på sista bilden. Tjockt och skönt material
Benvita jeans zara - Populära vita jeans från zara med fina detaljer. Säljer då de inte kommer till användning
Zara Klänning  - Söt klänning ifrån zara
Hoodie - Lånad bild. Säljer en ljusbrun hoodie från zara. Som ny!
T-shirt - Säljer min balla tisha från O’neil. Väldigt bra kvalite och i bra skick💕
T-shirt - Ascool t-shirt köpt i Maimi. I topp skick!
stickad tröja sandro  - Säljer nu min fina stickade tröja från Sandro som tyvärr inte kommer till användning längre💕 jätte bra skick förutom en liten fläck på L:et som man inte tänker på. Sitter som en S/M
Grön militärjacka - Säljer min så så fina gröna militärjacka köpt på arkivet förra hösten. 💕 sitter som en oversized S/M. Så fin till hösten och i jättebra skick!
Topp från zara - Snygg topp från zara, oanvänd.
Liknande annonser
Visa alla