Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Everest jacka storlek xs
Everest jacka storlek xs  - 89 Everest jacka storlek xs  - 90

Everest jacka storlek xs

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, Den här jackan är i storlek XS. Och säljes för 500kr. Den är använd en gång och är väldigt bra. För vidare kontakt kontakta mig här eller på 0739391975

Adam
Adam
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Everest jacka - Helt oanvänd W Allround Jacket 2, från Everest i storlek 158/164.  Nypris: 700:-
Everest jacka - Everest jacka stlr 34. Svart. Som ny
Everest jacka - Everest jacka som jag aldrig har använt och är liten på mig bara skriv för minsta lilla fråga
Everest Jacka  - Säljer en supersnygg jacka från Everest, storlek 34. Väldigt varm passar perfekt i kylan & så snygg! Köpte den nu vintern 2025 men har knappt använt den så den är i princip ny! Nypris: 1300kr, köpte på stadium. Mitt pris: 600kr
Everest jacka  - Jackan är knappt använd och används inte, det är därför den säljs. Jackan är i väldigt bra skick. Den är i 170 men skulle säga att den är som typ en S/M. Vid flera frågor om jackan så är det bara att skriva🫶🏼priser går att diskuteras
Everest jacka  - Den är använd fåtal gånger. Passar xs-m.
Everest jacka - Säljer min lillebrorsas jacka strl 152/XS
Svart parkajacka från Everest storlek S - Svart parkajacka från Everest storlek (S) med huva och snygg fuskpälsdetalj. Jackan har två bröstfickor med dragkedja och stora fickor framtill. Perfekt för kalla dagar med sin långa modell och stilrena look. Den är helt ny den passade inte mig och det var tyvärr försent att lämna tillbaka. Jag kan sänka priset lite! :)
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.