Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant jacka  - Inga defekter. Pris kan diskuteras
Gant jacka! - En vindjacka från gant, väldigt bra skick. Det står att den passar typ 16 år.
Gant jacka  - Gant jacka, ny pris 3000 kr, skick 7/10,
Gant jacka - Marinblå gant jacka. Köpt för 2500kr.
Gant Jacka - Säljer denna snygga blåa jacka från Gant. Jackan har en brodyr på armen och är röd på insidan. Jackan är i mycket bra skick och det finns minimala tecken på användning. Jackan är i storlek 158/164 13-14 år.
Gant jacka  - En mörkblå gant jacka i nyskick storlek medium Lätt fodrad så lämplig som vår och höst jacka eller en kall sommardag.
 quiltad jacka från GANT - Säljer en quiltad jacka från GANT i storlek M. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage med tryckknappar och två snedställda fickor. Klassisk och stilren design med GANT-logga broderad på bröstet.
Gant jacka
Gant jacka - 89 Gant jacka - 90

Gant jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Gant
Färg: Marinblå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Gant jacka då jag inte längre använder den. Den saknar en knapp i ena av fickorna (syns inte från utsidan), men det kan billigt fixas. Bortsett från det så är kvalite och skicket jätte bra. Ny pris är 2500kr Säljer för 300kr

Oliver Closet
Oliver Closet
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Svart ufferjacka XS - Svart pufferjacka från orlek XS. Jackan har huva, synliga knappar framtill och det klassiska röda Canada Goose-märket på ärmen. Fylld med dun och har en clean, stilren look som funkar när det är kallt ute.