Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grå quiltad jacka från MANGO
Grå quiltad jacka från MANGO - 0 Grå quiltad jacka från MANGO - 1 Grå quiltad jacka från MANGO - 2

Grå quiltad jacka från MANGO

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Quiltad jacka från MANGO i ljusare grå färg med vågigt mönster. Jackan har rund hals, lång ärm. Materialet är syntet och ger en lätt och modern känsla. Köptes för 699 kr. Önskar du bilder med jackan på är det bara att höra av sig så fixar vi det!

Meja
Meja
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka i mörkgrått från Zara med loose passform, två stora fickor framtill och dragkedja. Jackan har ett vågigt mönster i quiltningen och står krage. Perfekt för dig som gillar chill och trendig stil. Storlek S
Quiltad grå jacka från Pull&Bear - Quiltad grå jacka från Pull&Bear i storlek S som endast används 1 gång! Älskar denna jackan men insåg när jag köpt den att jag inte behöver fler jackor, brukar ha både S och M i jackor så svårt att säga om den är normal i storleken. Men kanske lite större än S. Skriv om ni vill ha fler bilder🥰Köptes för 499 kr
Grå quiltad pufferjacka från MNG MANGO - Säljer en grå pufferjacka från MNG med snyggt quiltat mönster och rundade former. Jackan har knappar framtill och en kort, boxig passform som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna jackor. Storlek XXL men som en normal L
Grå quiltad jacka från Bogner - Säljer en ljusgrå quiltad jacka från Bogner med snygga nitar på axlar och ärmar. Jackan har dragkedja framtill, rundad krage och diskreta fickor. Materialet är mjukt och känns som bomullsmix. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Quiltad grå jacka från Gina Tricot - Quiltad grå jacka från Gina Tricot med rund halsringning, stora framfickor och knäppning med knappar. Jackan har en boxig, lite croppad passform
Quiltad grå jacka från Zara  - Quiltad grå jacka från Zara i storlek XS. Jackan har dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Snygg vågig quiltning och hög krage ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Grå quiltad cardigan jacka - Säljer en stilren grå cardigan jacka med quiltad struktur och dragkedja framtill. Jackan har rundad hals och lång ärm, perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.
Quiltad jacka - Jättenajs quiltad tunn jacka! Är 160, normalt XS
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform