Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jeansjacka - Jättefin grön jeansjacka från pull&bear 💓💓 Den är lite oversized men ändå ganska kort, osäker på ifall jag vill sälja men har tyvärr inte kommit till mycket användning detta året.
Grön jeansjacka  - Fin grön jeansjacka lite oversized  Köparen står för frakt
Grön jeansjacka - Jätte fin grön jeansjacka köpt secondhand❤️
Grön jeansjacka  - Grön jeansjacka med kamouflage mänster, perfekt till våren!
Grön jeansjacka - Säljer en grön jeansjacka med stora fickor framtill och knappar längs hela framsidan. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en outfit för en chill vibe. Passar dig som gillar streetstyle och avslappnat mode.
Grön croppad jeansjacka - Snygg croppad jeansjacka i militärgrönt med stora bröstfickor och knappdetaljer vid ärmslut. Jackan har en avslappnad passform och är tillverkad i bomull, perfekt att slänga över en tröja för en casual look.
grön jeansjacka
grön jeansjacka - 89 grön jeansjacka - 90 grön jeansjacka - 91 grön jeansjacka - 92 grön jeansjacka - 93

grön jeansjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: ciminy paris
Färg: Grön

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

super fin jeans jacka i Xs men passar även S. Den går även att spänna åt i midjan och har gulliga märken på armarna. Passar super bra nu nu i höst💚💚pris går att diskutera!(köpt för 800)

Vilma💘💘💘💘
Vilma💘💘💘💘
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
stickad tröja - grön /vit stickad tröja i as skönt material 💚Den är i s men skulle säga att den passar Xs och M
lowwaist as snygga jeans - älskar dessa men har för många jeans, dom är straight men sitter lite utsvängt där nere, bra i längden på mig som är 170cm, skriv för mer mått och bilder 💘
define jacket/träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldfärgade dragkedjor och figurnära passform. Jackan har långa ärmar med tumhål och två fickor framtill. Tillverkad i stretchigt funktionsmaterial som passar perfekt till träning eller som ett sportigt lager. i storlek 2/xs
Rosa blus med knappar från Lindex - Söt rosa blus från Lindex med trekvartsärm och dekorativa bruna knappar framtill. Blusen har en rund halsringning och lätt puffade axlar för en trendig look. Tillverkad i ett mjukt tyg som känns bekvämt mot huden. aldrig använd!
Liknande annonser
Visa alla