Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Jacka hm
Jacka hm - 89 Jacka hm - 90 Jacka hm - 91 Jacka hm - 92 Jacka hm - 93

Jacka hm

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Oliv

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S använd men de va ett bra tag sen , nu är den för liten för mig,

HM
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka från HM - Jacka från HM, i storlek S. Lite längre i modellen (går typ över rumpan), som ny!
Jacka från hm - Super fin slutsåld jacka, kommer ej till användning
Jacka HM - Skön jacka från HM. Bra använt skick. Stl 122
Olivgrön jacka från Hm - Säljer en snygg olivgrön jacka från hm i storlek 40. Jackan har en klassisk jeansjacka-look med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för höst och vår, och funkar både till vardags och fest. Den är i bra skick och använd fåtal gånger, säljer då den är för liten😊🥂🥰
HM Jacka - Super fin HM jacka som köptes i vintras❄️
Teddy jacka Hm - Så fin jacka från hm
hm jacka - säljer min fina mörkblåa jacka från hm studio. s i herrmodell så skulle säga att den sitter som en m i dammodell. lik nakd-jackan. frakten kostar 66kr🤍
Hm jacka - Militärgrön jacka från hm
Fortsätt i appen →