Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Overshirt i svartvitt hundtandsmönster  - Snygg overshirt  i svart och vitt hundtandsmönster. Jackan har stora knappar framtill, bröstficka med fransad kant och en lite ruffig känsla. Perfekt för lager-på-lager och ger en cool vibe till din outfit.
Jacka - Säljer den här populära slutsålda jackan ifrån hm i storlek xs!! Super fin jacka med midja som man kan dra in hur mycket man vill, lapparna kvar!🫶🏽
Jacka - Jacka XS/S Fint skick
Jacka  - Jag säljer min skinnjacka från h&m för jag inte använder längre. Den är använd förtal gånger så den är i nyskick. Den är i storlek 34 och säljer den för 90kr
Jacka - Som ny 💕 Första bilden är lånad men likadan
Jacka - Snygg jacka som sitter lite oversized. Säljer då den inte känns som min stil längre. Inte sönder någonstans men i använt skick.
Jacka med hundtandsmönster
Jacka med hundtandsmönster  - 89

Jacka med hundtandsmönster

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från H&M med hundtandsmönster. Knappt använd, superfint skick! Storlek 34 men är lite oversize, boxig i modellen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →