Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun kappa - Säljer en snygg brun kappa i mycket bra skick. Perfekt för höst och vår, och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Storleken är dam M.
Brun kappa - Perfekt brun kappa till hösten från HM, strl 46 men är lite för tajt för mig, passar xs-m beroende på önskad passform
Brun kappa - Snygg brun kappa med knappar framtill. Perfekt för höst och vår, med en klassisk och stilren design. Långärmad och i en neutral färg som passar till det mesta. INTRESSEKOLL!!!!!!! Slutsåld och populär från HM.
Vintage brun kappa - Kort brun kappa från vintage HM. Coolt mönster och är varm.
Brun kappa - Brun kappa från H&M i storlek 36💕
Brun kappa - Brun kappa i storlek xs med fickor fram till! Köpt från H&M, originalpris 499! Säljer för 399, varav frakten är inkluderad! Använd fåtal gånger!
Brun kappa
Brun kappa - 89 Brun kappa - 90

Brun kappa

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: H&M

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min snygga kappa som är helt oanvänd i storlek 42, jätteliten i storlek så passar mig som har 38 i vanliga fall! Slutsåld på h&m i denna storlek! Skriv pm för fler bilder eller frågor💕

sarahkovacevic
sarahkovacevic
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla