Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
puffer jacket - Säljer min svarta puffer jacket från hm eftersom det inte kommer till användning längre. Jackan är kort!
puffer jacket - Säljer min svarta puffer jacket från hm eftersom det inte kommer till användning längre, slutsåld i xxs, xs, s.
Pufferjacket - Intressekoll på min pufferjacka, storlek xs. Fint skick :) från hm divided.
Pufferjacket ifrån H&M - Pufferjacket ifrån Hm med skärp ifrån Hm i storlek xs. Jackan är i mycket gott skick och köptes i somras. Priset kan diskuteras.
Svart pufferjacket - Säljer denna svarta pufferjacketen i storlek xxs. Den är i väldigt bra skick och är knappt använd, den är väldigt varm och skön till vinter. Den har band som är justerbara.
Pufferjacket
Pufferjacket - 89 Pufferjacket - 90

Pufferjacket

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

275 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersnygga och varma jackan från hm, köpte den förra året💕säljer för att jag köpt en ny och inte använder den längre Nypris 549 Köparen står för frakt

Svea
Svea
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
Quiltad jeans bomberjacka & Other Stories - Säljer en quiltad bomberjacka i blått jeanstyg från & Other Stories, fodrad med mjuk teddy i beige. Jackan har ribbade muddar, dragkedja och fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look i höst och vinter.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Ljusblå pufferjacka från Fjällräven - söker denna jacka från Fjällräven. Gärna denna färg men kan tänka mig en grön,svart eller mörkblå för ett rimligt pris !! Ska vara i bra skick .
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har en quiltad design och synlig logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg streetstil.