Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
puffer jacket - Säljer min svarta puffer jacket från hm eftersom det inte kommer till användning längre. Jackan är kort!
Puffer Jacket - En jättefin jacka från HM. Knappt använd och köpt för 1800kr. Två mindre fläckar fram på jackan men inget som märks.
Puffer jacket -  Fin pufferjacket från hm i jätte fint skick.
Puffer jacket  - En puffer jacket fast i läder. Har haft den ett tag men har ingen mer användning av den. Det är inga fläckar på jackan, dragskedjan funkar men det enda är att resorbandet längst ner på jackan har tyvärr gått av.  Ordinare pris 499kr
puffer jacket - Säljer min svarta puffer jacket från hm eftersom det inte kommer till användning längre, slutsåld i xxs, xs, s.
Puffer jacket - Från Hm. I bra skick!
Puffer jacket - Puffer jacket. Camouflage.
Militär puffer jacket
Militär puffer jacket - 89 Militär puffer jacket - 90 Militär puffer jacket - 91

Militär puffer jacket

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Militär/kamouflage jacka från H&M, Divided. Storlek 42. Jackan har fickor och kan dras åt längst ned 💚🤎🤍

Daniella Sandberg
Daniella Sandberg
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten