Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jeansjacka
Jeansjacka - 89 Jeansjacka - 90 Jeansjacka - 91

Jeansjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kort Jeans jacka i storlek 36. Sitter tight som en 34

Jenniferga01
Jenniferga01
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeansjacka  - Supersnygg jeansjacka som passar till allt!💗Helt oanvänd!
Jeansjacka  - Superfin jeansjacka
Jeansjacka - Skitsnygg jeansjacka som säljs för att jag behöver plats i garderoben. Knappt använd!
Jeansjacka  - Säljer min jeansjacka som är i ett bra sick och nästan aldrig använd!💕 jackan är i storlek xs men passar mig som brukar avta en S/M
Jeansjacka  - superfin jeansjacka
Jeansjacka - Säljer min jeansjacka då den inte är min smak längre❣️158/xs❣️
Jeansjacka - En jättesnygg jeansjacka från Lindex. Perfekt nu till våren eller sommaren💕 jätte snygga detaljer på bild 2☺️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Svart jeansjacka med silverknappar - Snygg svart jeansjacka med klassisk passform och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt en rak och tidlös design som passar till det mesta.