Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit jeansjacka - En vit jeansjacka från Even&Odd. Jackan är i storlek XS och har blivit för liten till mig 🤍 Knappt använd, därav priset 🌷  Längd: 48 cm Axel: 39 cm
Vit jeansjacka  - Snygg vit jeansjacka med trekvarts armar. Jackan har en klassisk krage och är perfekt för en stilren look.
Vit jeansjacka - Vit vårig jeansjacka 🐚🤍
vit jeansjacka - säljer denna snygga jeansjackan från zara då den inte kommer till användning. det är m men jag skulle säga att den sitter som en s💕
Vit jeansjacka  - Säljer en vit croppad jeansjacka från Gina Tricot. Använt ett fåtal gånger men den är fortfarande i väldigt bra skick!
Vit jeansjacka  - Snygg vit jeansjacka från Only med klassisk krage och silverfärgade knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt att slänga över en t-shirt för en fräsch look.
Vit jeansjacka
Vit jeansjacka - 89

Vit jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin vit jeansjacka från boohoo, ej så mycket använd så i bra skick💞 Frakten är inräknad i priset✨

jonnaagabrielsson
jonnaagabrielsson
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.