Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J.Lindberg jacka  - Mörkblå J.Lindberg jacka i storlek L men passar även M. Jackan passar perfekt nu till hösten då den är vatten tätt, jackan har inga defekter och är använd bara ett par gånger och självklart är priset inte hugget i sten
J.lindberg jacka - Skick: nyskick aldrig använd Storlek: S Nypris är 3200  Skriv till mig vid funderingar.
J.lindberg jacka  - Skick: nyskick aldrig använd  Storlek: S  Nypris: 3000 Skriv till mig vid funderingar Pris kan diskuteras vid snabb affär
Mörkblå jacka från J.lindberg - Säljer en snygg mörkblå jacka från J.lindberg. Den har en quiltad framsida med dragkedja och ribbstickade ärmar och rygg. Perfekt för höst och vår! Jackan är i mycket bra skick och passar både till vardags och lite finare tillfällen.
J.lindberg jacka - Tja jag säljer denna fetta J.lindberg ”windbreaker” jackan. Priset går för endast 599kr! Priset går att diskutera vid snabb affär. Skriv om du har frågor eller funderingar!
J.Lindberg jacka - Den är i väldigt fint skick och i storlek S. Hör av er vid frågor eller funderingar!
J.Lindberg jacka/field jacket/overshirt  - Tjena! Säljer denna sjukt snygga och eftertraktade J.Lindeberg field jacket! Jackan är slutsåld nästan överallt och går inte att få tag på… Jackan är även helt perfekt nu till vinter! Storlek L, Ny pris: 6000kr, vårt pris 1299!
J.Lindberg jacka
J.Lindberg jacka - 89

J.Lindberg jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: J.Lindeberg
Färg: Marinblå

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S Passar perfekt för M

Arvid
Arvid
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.