Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Arket Kappa - INTRESSEKOLL!!! Kommer nog inte sälja men vimlar vad folk kan ge! på min fina jacka från Arket som är helt oanvänd med prislapp kvar. Funkar som både höst,vinter och vårjacka❣️
Arket kappa  - Söker arket kappa i storlek xs. Någon av dessa på bilderna. Skriva gärna till mig om någon vill sälja💕
Arket kappa - Säljer då den inte kommer till användning, använd fåtal gånger. Köptes för 1100kr
Arket kappa  - Kappa ifrån Arket i fint skick i storlek s
ARKET kappa - söt arket kappa med vita sömmar, i jättefint skick. köpt för 1490 kr. skriv privat för fler bilder 💕
Oversized kappa Arket - Helt ny, prislappen är kvar. Nypris 2790kr. Ullblandning. Oversized, jag är 174 cm (se sista bild)
Kappa från arket  - Säljer min slutsålda kappa från arket. Den är storlek 44 och sitter perfekt oversized på mig som vanligtvis har 40/42. Den är använd förra hösten men har inga defekter. Är villig att sänka vid snabb och smidig förhandling.
Arket kappa
Arket kappa - 89 Arket kappa - 90 Arket kappa - 91

Arket kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Arket
Färg: Brun

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg kappa från arket, knappt använd. Storlek 34 men passar fler.

Julia Maria
Julia Maria
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka från H&M - Jättefin jacka, aldrig använd! Nypris: 549kr
Brun pälsjacka med stora knappar - Säljer en brun/grön pälsjacka med stor fluffig krage i fuskpäls. Jackan har en croppad passform, stora svarta knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är grovt vävt och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och trendig jacka. Fluffet på jackan drar åt de gröna hållet!💚🥰 DEN ÄR AVNOPPRAD EFTER DESSA BILDER ÄR TAGNA
Lululemon define jacket  - Säljer en fin lululemon define jacket som är helt ny och bara testats på hjälper en vän att sälja bort den hör av er om det är något ni undrar
Moncler cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor fram och dragkedja hela vägen. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med exklusiv känsla.
Vit fluffig pälsjacka - Säljer en supermjuk och fluffig vit pälsjacka med bred krage och långärmad design. Jackan har en oversized passform och är perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben. Passar dig som gillar att sticka ut och hålla dig varm. Använt ett fåtal gånger, inga defekter. Lånad bild
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗