Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90

Kappa

Storlek: XS-S
Kategori: Jackor

150 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart kappa med luva, perfekt till vinter och vår! Den är i bra skick och är från Vero Moda, nypris 799kr. Säljer pga av den inte kommer till användning! Strl 34 men även S.

Freja
Freja
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Hej säljer en kappa från Mashino. Är i storlek xs-s. Väldigt fint och i ny skick. Priser kan diskuteras.
Kappa - Säljer denna kappa som passar perfekt till våren, passar xs/s
Svart kappa S - Mjuk svart kappa med knappar
Kappa - Svart kappa från asos.  Knapp som går att stänga med.  Endast använd ett fåtal gånger.   Nypris 700kr! Skriv privat för mer info, fler bilder osv!☺️(pris går att diskuteras)
Kappa - Svart Kappa, lite kortare i modellen. Storlek S.
Kappa - Jättefin kappa i fuskpäls. Aldrig använd.✨
Kappa - Säljer denna kappa som är en perfekt brun och beige jacka nu till hösten🍁 Jag hittade den i en garderob här hemma och vet inte mer om märket än att det är en märkes kappa💕 storleken är 38 men passar även mig som vanligtvis har 36!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!