Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trekvartsärmad kappa - Säljer en snygg leopardmönstrad pälsjacka med långärmade ärmar. Jackan har en cool och trendig look, perfekt för att sticka ut i mängden. Den är gjord av syntetmaterial och har en normal passform.
Trekvartsärmad kappa - Supersnygg kappa, 3/4 långa ärmar, köpt second hand. Mycket bra skick, kommer inte till användning.
Trekvartsärmad kappa - 🍒⚡️Trekvartsärmad kappa perfekt för våren🍒⚡️
Kappa med trekvarts ärm  - Skön kappa/kavaj med kortare ärmar och längre modell. Väldigt snygg att ha både inne som ute.
Kappa med trekvartsärm  - Så söt jacka!!
Trekvartsärmad kappa - Rutig kappa från Zara
Trekvartsärmad kappa - Superfin kappa som har trekvartsärmar. Köpt på plick men jag har aldrig använt den. Perfekt nu till hösten. Kontakta vid frågor eller intresse🍁💗😁
Trekvartsärmad kappa
Trekvartsärmad kappa - 89 Trekvartsärmad kappa - 90 Trekvartsärmad kappa - 91

Trekvartsärmad kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Flerfärgad

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna skitsnygga Trekvartsärmad kappan med jättefina mönster på storlek S

Bernice Ming
Bernice Ming
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla