Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Super snygg, i storlek 36! För referens så är jag 169❤️  I väldigt bra skick. Om någon har en Fjällräven jacka u storlek S som dem hade velat byta mot så är jag öppen! Öppen för rimliga prisförslag❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Colmar jacka - Jättefin colmar jacka i toppskick, svart med grå insida
colmar jacka - Stl 38, använts otroligt lite så den ser verkligen ut som helt ny. Liten defekt som inte alls syns när man har på sig jackan ❤️ passar s-m
Colmar jacka - Säljer min svarta colmar jacka då den inte kommer till användning. Nytt skick. Nypris ca 6000.
Jacka från colmar - Säljer min älskade colmar jacka. Jättevarm så perfekt till vintern. Fråga gärna om fler bilder eller info! 🥰pris går att diskutera
Colmar jacka  - Säljer denna super fina colmar jacka eftersom jag fått lite användning av den. Har inga defekter. Vill få såld snabbt så är öppen för prisförslag!
Colmar Jacka
Colmar Jacka - 89 Colmar Jacka - 90 Colmar Jacka - 91

Colmar Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta Colmar dunjacka. Är varm och perfekt som vinter/höstjacka med en luva baktill. Den är i storlek S men uppfattas snarare som en XS. Jackan har använts ett fåtal gånger förra vintern och är därför i nyskick fortfarande. Nypris var 4999kr och säljer den nu för 2500kr men priset kan diskuteras😊

Emelie
Emelie
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.