Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med luva - Säljer en fluffig beige teddyjacka med luva, långa ärmar metall spänne som ”knappar”. Jackan är knälång och perfekt nu under kalla dagar. Strl saknas men sitter som S annars jätte fin.
Teddyjacka - Säljer min teddyjacka från pieces i storlek M🐻 den är mycket varsamt använd utan fläckar m.m💕 säljer för att den inte kommer till användning💕
Beige teddyjacka från Resteröds - Mysig beige teddyjacka från Resteröds med dragkedja framtill och en stor ficka med dragkedja på bröstet. Jackan har en oversized passform och är perfekt för kyligare dagar. Fleece-liknande material som känns mjukt och fluffigt.
Teddyjacka - Så fin storlek 40 från Bohoo, passar även mig som brukar ha S men gillar när det är lite oversized!
Beige  teddyjacka - En  mysig teddyjacka i beige med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin mjuka och fluffiga textur. Jackan har långa ärmar och en klassisk krage. Köpt från Åhléns, st S/M.
Cool teddyjacka - Supermysig teddyjacka💗 säljer då den aldrig kommit till användning 💞
Teddyjacka - Teddyjacka från TOPMAN. Storlek M. Oanvänd.
Teddyjacka med luva
Teddyjacka med luva - 89

Teddyjacka med luva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Beige

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd endast ett få antal gånger, mycket fint skick.

Bella Selling
Bella Selling
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike Dunk Low panda - Nike Dunk Low sneakers i svart och vitt med klassisk design. Lite creasade o smutsiga men går att tvätta enkelt
Nike Dunk Low svart/vit sneakers - Svarta och vita Nike Dunk Low sneakers med klassisk svart swoosh på sidan. Skorna har snörning, perforerad tå och platt sula. Stilren färgkombination som passar till det mesta. Ovandelen är i skinn och textil, med lågt skaft och svartvit design.
Grå Adidas Campus sneakers i mocka - Snygga Adidas Campus sneakers i grå mocka med klassiska vita ränder på sidorna och breda vita skosnören. Låg modell med gummisula och retrovibbar. Perfekta för dig som gillar streetstyle och tidlös design. Skorna är endast smutsiga och går att tvätta.
Nike Air Max 90 vita och marinblå sneakers - Nike Air Max 90 sneakers i vitt och marinblått med grå detaljer. Klassisk siluett med mesh och skinnpaneler, synlig Air Max-dämpning i sulan och snörning framtill. Perfekta för dig som gillar retro vibes och streetstyle.
Shein-Glittrig långklänning i champagne - Långklänning i champagnefärg med glittriga stenar över hela tyget. Klänningen har smala axelband, figurnära passform och fyrkantig urringning. Köpt från shein i stl xs. Första bilden är tagen från sheins hemsida och den andra är i verkligheten hur tyget ser ut. Den är stretch
Prettylittlething-Mörkgrön omlottklänning med slits - Snygg mörkgrön långklänning med omlottliv, smala axelband och djup v-ringning. Klänningen har en markerad midja och en hög slits framtill som ger en elegant look. Perfekt för dig som vill sticka ut med stilren design.
Svart axelbandslös långklänning med korsett - Svart korsettklänning med figurnära passform och draperad midja. Korsetten är stretchig. I stl XS och aldrig använd därav säljes. Minns inte vart den köptes tyvärr.
Krämvit klänning från Zara - Helt ny oanvänd klänning från Zara i stl XS. Klänningen är lite stretchig.
Liknande annonser
Visa alla