Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med luva - Säljer en fluffig beige teddyjacka med luva, långa ärmar metall spänne som ”knappar”. Jackan är knälång och perfekt nu under kalla dagar. Strl saknas men sitter som S annars jätte fin.
Teddyjacka - Kom gärna med frågor om ni undrar något och kika gärna min profil, fixar paketpris❤️
Teddyjacka - Säljer min teddyjacka från pieces i storlek M🐻 den är mycket varsamt använd utan fläckar m.m💕 säljer för att den inte kommer till användning💕
Teddyjacka/tröja - Mysig teddyjacka/tröja från HM. Knappt använd, bra skick. Storlek S💕
Teddyjacka - Så fin storlek 40 från Bohoo, passar även mig som brukar ha S men gillar när det är lite oversized!
Beige teddyjacka från Resteröds - Mysig beige teddyjacka från Resteröds med dragkedja framtill och en stor ficka med dragkedja på bröstet. Jackan har en oversized passform och är perfekt för kyligare dagar. Fleece-liknande material som känns mjukt och fluffigt.
Beige teddyjacka med mockadetaljer - Säljer en beige teddyjacka med mjukt, fluffigt foder och bred krage. Äkta fin jacka från 70/80-talet. Utsidan är i mocka och insidan har ett krämvitt teddyfoder som syns vid öppningen och kragen. Jackan har två snedställda fickor och stilrena sömmar. Perfekt för kalla dagar. Jag är 183cm. STORLEK: liten L eller Stor M
Beige  teddyjacka - En  mysig teddyjacka i beige med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin mjuka och fluffiga textur. Jackan har långa ärmar och en klassisk krage. Köpt från Åhléns, st S/M.
Bella Selling

Teddyjacka med luva

Storlek: M
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd endast ett få antal gånger, mycket fint skick.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.