Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skinnjacka med pälskrage - Svart skinnjacka med avtagbar päls runt kragen. Jackan har coola dragkedjor framtill och en snygg bikerstil. Materialet är polyuretan med polyesterfoder och fuskpälsen består av modakryl, akryl och polyester. Perfekt för dig som gillar edgy och trendiga looks.
Skinnjacka med pälskrage - Riktigt ball jacka! Kragen går att ta av🤲🏻Köpt secondhand, använd men i bra skick
Svart dunjacka med pälskrage - Snygg svart jacka med pälskrage. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt flera praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar.  Jackan är köpt förra året, den är som ny skick eftersom jackan endast använts ett fåtal gånger. Jackan är en tjej modell men passar till både kille och tjej alltså unisex. Den har storlek M men sitter även fint om man bär storlek S. Köpt från Johnells för 10 300 kr kvitto finns och säljs nu av mig för 5 900 kr. Hör av er vid intresse!
Svart pälskrage  - Säljer en svart pälskrage som passar perfekt till vinterjackor!
Svart dunjacka med pälskrage - Säljer en snygg svart dunjacka med en mysig pälskrage. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Svart dunjacka med pälskrage - Säljer en snygg svart dunjacka med en fluffig pälskrage. Perfekt för kalla vinterdagar! Äkta rävpäls mycket bra skick! Köpt för 203 euro🤍Använd men fortfarande bra skick bandet är borttappat men går att ta annat eller köpa nytt🤍Från fur Stockholm
Svart parkas från Woolrich med pälskrage - ❤️Modellen ”Valetine”❤️ Säljer en svart parkas från Woolrich med stor fluffig pälskant på huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två stora fickor och en klassisk längre passform. Perfekt för kalla dagar med sin varma och stilrena look.
Svart skinnjacka med pälskrage
Svart skinnjacka med pälskrage - 89 Svart skinnjacka med pälskrage - 90 Svart skinnjacka med pälskrage - 91

Svart skinnjacka med pälskrage

Storlek: L
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skiiiitsnygg svart skinnjacka med pälskrage som jag önskar jag kunde behålla själv men tyvärr är för stor:((( Går att variera med ett skärp i skärp i midjan! (Ingår inte)

Pella TD
Pella TD
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.