Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Vinter jacka köpt förra året, bra skick som ny :) köpte för 1200 priset kan sänkas vid snabb affär
Jacka - Säljer min älskade parks jacka😢STORLEK M men passar mig som har S
Jacka  - Oanvänd jacka från Lindex, säljer för 400+ frakt
Jacka - Jacka från pull and bear, bra skick storlek M ✨
Jacka - Jättefin mysig jacka från pull and bear. Säljer pga att det var fel storlek, köpt på Sellpy innan. Fint skick. Perfekt nu till hösten!💕
Jacka  - Snygg Svea jacka
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90

Jacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin jacka från boohoo! Passar en XS/S💕 använd max 2 gånger så den är i nyskick! säljer på grund av att det inte är min stil längre! 💕 Pris kan diskuteras :)

Tilde
Tilde
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp - En jättefin topp i storlek 38, använd Max 1 gång
Dolce & Gabbana - En jättefin topp från dolce & gabbana som är som ny! Står inte vad det är för storlek men passar mig som är en Small. Tryck inte på köp nu!💓
Linnebyxor - Säljer ett par bruna linnebyxor från hm i storlek S! Använda endast en gång! Nypris: 199, och pris kan diskuteras!🤎
Liknande annonser
Visa alla