Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ONLY, läderjacka - använd cirka en gång, inga defekter alls därav priset, kontakta vid frågor❤️❤️  orginalpris - 850kr
Läderjacka - Äkta läderjacka i storlek S. Säljer för 200+frakt
Läderjacka - Jättefin läderjacka från bershka🤎 Storlek s men skulle säga passa xs mer🐆 pris kan diskuteras
Läder jacka - Super cool läder/ bikerjacka, perfekt nu för vår💕
Läderjacka  - Skitsnygg läderjacka från Urban classics i storlek xs. Har använts 2 gånger och är i nyskick, säljer pga fel storlek. Priset kan diskuteras.
Läderjacka - Så snygg läderjacka men säljer för att den inte kommer till användning. Mycket bra skick då den bara används någon gång💗Den är storlek xxs men den är oversized så skulle säga att den sitter som en s. Skriv för fler frågor!
Läderjacka  - Mörkblå läderjacka i skinnimitation från Soyaconcept. Inga defekter
Läderjacka
Läderjacka - 89 Läderjacka - 90 Läderjacka - 91

Läderjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu en assnygga läderjacka med päls nu inför hösten som tyvär är för stor för mig:( använd bara några få gånger och i superbra skick! Jackans originalproduktioner ligger på 1000 kr. Skriv privat för frågor och budgivning i kommentarerna💕

Emilia
Emilia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Hollister jacka  - Super söt Hollister jacka, liknar de från abercrombie & fitch från 2000s talet. Köptes i USA, står storlek M men skulle säga de passar mer S-XS. Har inga defekter, pris kan diskuteras vid snabbt köp
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick