Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
L.b.m kavaj
L.b.m kavaj - 89 L.b.m kavaj - 90

L.b.m kavaj

Storlek: 46
Kategori: Jackor
Märke: L.b.m 1911
Färg: Marinblå

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lbm 1911 blazer perfekt till våren och sommaren Storlek: S(46) Färg:blå Hör av dig vid fler frågor eller funderingar

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Anti social social club Hoodie - Anti social social club Hoodie i svart med lila/blå text. Skick:10/10 använd nån enstaka gång.   Storlek:M  kan skickas om köparen står för frakt!
Brun dunväst - Brun dunväst Skick: nyskick Färg: brun  Masimo dutti, Oscar Jacobsson, aspesi, gran sasso, acne studios
Liknande annonser
Visa alla
Oversized kavaj - Denna oversized kavajen är från Riley och är marinblå. Väldigt snygg att ha ute med en kjol eller ett par kostymbyxor för lite mer uppklätt.
Italiensk kavaj/overshirt - En snygg kavaj som även går att använda som overshirt. Använt 3 gånger sen aldrig mer. Köpt i roma (italien, i en klädbutik) köptes för ca 8000kr men eftersom den ej används mera så vill vi få bort den så fort som möjligt. Det är därför vi säljer den billigt.
Beige quiltad dunväst från L.B.M. 1911 - Nog den Snyggaste beige dunvästen från L.B.M. 1911 med quiltad design som du kan hitta! Västen har två fickor med dragkedja framtill och två innerfickor med knapp. Materialet är mjukt och har en diskret textur, perfekt för lager-på-lager. Stängs med dragkedja hela vägen upp.
Marinblå kavaj  - Säljer denna marinblåa kavaj från Hm, den är för liten för mig och andvänd bara ett fåtal gånger och är i ett fint skick! Modellen är ”skinny fit” och är ond Size men skulle säga att de är som storlek S  Frakt tillkommer
Kavaj/jacka - Säljer min oanvända kavaj/jacka. Skit cool
Oversized kavaj  - Marinblå kavaj från Bläck, storlek 148 i kostym men passar Ca S-L beroende på vad man vill ha för passform.
Jacka / kavaj Weekday - Jacka i kavaj-stil i en mörkblå, nästan svart färg. Från Weekday i storlek M. Innehåller ull som värmer och har även en innerficka.
Hugos boss kavaj - Säljer min mörkblå kavaj från Boss som enbart är använt vid enstaka tillfällen och är därför i jättebra skick. Nypris på denna är 3500 kr.
Fortsätt i appen →