Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Jacka - sparsamt använd, min mammas jacka & det står ingen storlek men min mamma använder M.
Blå jacka  - Sjukt snygg jacka från Equorian! Fleece där inne💕
blå jacka - säljer denna snygga jacka💕
Blå jacka - En kort jeansjacka med knappar framtill och fickor. Jackan har en klassisk design och är perfekt för att addera en touch av stil till din outfit. Säljs för 70kr
Blå jacka - Mycket vacker blå jacka. Tyget är otroligt fint med blåa sammets detaljer. Aldrig använd av mig. Finns ingen strl men gissar på M.
Blå quiltad jacka från Levi's - Säljer en cool blå quiltad jacka från Levi's Red Tab. Jackan har en unik vågig quiltning och dragkedja framtill. Den har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar!
Blå jacka
Blå jacka - 89 Blå jacka - 90

Blå jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Levi's
Färg: Blå

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna ljusblåa levis jackan som jag använt ett fåtal gånger men säljer pågrund av att jag inte använder den längre. Jätte varm till vintern och sitter super fint. Nypris: 2 349kr

agnessmulroy
agnessmulroy
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - 9.5/10
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌