Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Fodrad vindtät och vattentät jacka i storlek xxs. Passar kallare så väl som varmare väder då fodret kan tas av. Från G-Lab i så så fint skick🩷🩷
Jacka - Säljer denna supersnygga gröna jackan från only. Superbra skick
Grön jacka  - Supersöt tunn jacka från lindex. Köpt för flera år sedan men sällan använd. Jättefina detaljer på ryggen och puffaxlar och små fickor fram.
Jävle jacka  - Säljer denna super fina vår jackan
Jacka  - Snygg jacka som är använd en gång och köpt här på Plick, hör av er vid intresse. Kramis
jacka - bomber jacka  köparen betalar inkl frakt.
Lindex jacka - Storlek S och är i väldigt gott skick. Finns det frågor så är det bara att skriva :)
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90 Jacka  - 91

Jacka

Storlek: ❤️
Kategori: Jackor
Märke: Lindex
Färg: Oliv

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jacka ifrån Lindex som är köpt för några år sedan💞den är i fint skick, jackan har lite stenar och detaljer på fickan. Den är stor i storleken, den är i storlek 160 och passar mig perfekt!!

Emma Eriksson
Emma Eriksson
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Dragkedjan framtill och ena dragkedjan till fickan är lite sönder, men de går fortfarande att dra upp utan problem såklart! Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg. Köpt på plick så har tyvärr inte något kvitto osv. Size 1 (XS/S)
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.