Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Supersnygg vårjacka från mango! Helt oanvänd! Köpt för 900kr
Jeans jacka  - Säljer min oanvända jeans jacka .
Jacka  - Säljer min mammas jacka hon köpte för att använda denna vinter, men ångrade sig också på detta köp. Så hjälper henne sälja den nu, i nyskick och kostade ca 2500 kr nypris. Pris går självklart att diskutera🤍 Fler bilder? - kom privat!
Fin jacka!!! - Säljer min skinnjacka från pull&bear då den aldrig används. Nyskick och använd ca 2 gånger
Collage jacka - Sjukt snygg collage jacka från Mango🖤 Storlek S i en oversize modell. Bra skick 🙏🏼
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90 Jacka  - 91

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Mango

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg jacka i kavajmodell! Köpt från mango 2019 för 699kr, sparsamt använd😋🥰

Kajsa Sandgren
Kajsa Sandgren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Moncler cardigan  - 9.5/10
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Svart pufferjacka från Massimo Dutti som är sjukt eftertraktad! Går ej att köpa längre och är prefekt till vintern❤️
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌