Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka  - Colmar dunjacka i fint skick, den har använts ibland och är i väldigt bra skick. Passar till tjejer och killar. Storleken är ganska liten så den passar xs kille och s tjejer
Colmar jacka - Nästan oanvänd colmar jacka har använt den 10 gånger perfekt höst jacka
Colmar jacka  - Säljer nu min colmar jacka. Knappt använd perfekt till hösten
Colmar jacka - Storlek: 54(L)|| Skick: Mycket bra || Nypris: Ca 5000kr || Följ för liknande produkter 🍾
Colmar jacka blå - Säljer denna bra skick köpt för över 3000 storlek S
Colmar jacka - Colmar jacka | inga skador | sitter bra på mig med storlek M men är i storlek L. Passar M-L
Colmar jacka - Hej säljer min ass feta Colmar jacka, jackan är i nyskick! den är i storlek 46 som är som en S, jackan är i 90% dun så den är riktigt varm. Passa på🙌
Colmar jacka - Storlek: 46(s)|| Skick: Mycket bra || Nypris: Ca 5000kr || Följ för liknande produkter 🍾
Colmar Jacka
Colmar Jacka - 89 Colmar Jacka - 90 Colmar Jacka - 91

Colmar Jacka

Storlek: 48
Kategori: Jackor
Märke: Colmar
Färg: Marinblå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Colmar vindjacka. Storlek Small (48) Nyskick.

Daniel
Daniel
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Äkta Mocka Jacka - Storlek small. Äkta mocka. Inköpt för 3299kr. Knappt använd.
Snygg Samsøe flanellskjorta - Nyskick på den, riktigt bra material. Sitter mycket snyggt. Är för liten för mig numera..
Axel Arigato Marathon runners - Snygga sneakers från Kappa i vitt med röda och grå detaljer. Ovandelen har meshpaneler för extra ventilation och cool look. Klassisk snörning och chunky sula ger retrovibbar. Perfekta för dig som gillar sportig stil och streetwear. Mycket bra skick!! Knappt använda
Nike Air Max 1 Mars Stone Rare - Nike Air Max 1 sneakers i beige mesh och läder med bruna mockadetaljer och orange swoosh. Klassisk Air Max-sula med synlig luftbubbla och gummisula i matchande färg. Perfekta för dig som gillar retrostil och streetwear. Är en rare modell. Ganska högt retail pris. Vill bli av med mina. Är givetvis äkta!
Liknande annonser
Visa alla