Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris Quiltad Väst - En riktigt snygg och klassisk quiltad väst från Morris. Med en tidlös design och otroligt snygga detaljer är den given i garderoben. Den har en riktigt bra passform i storlek M och fungerar perfekt till finare tillfällen men även till vardagen. Västen är i mycket bra skick! Vid intresse är det bara att höra av sig ;)
Quiltad brun jacka från Morris - Snygg quiltad brun jacka från Morris med gul brodyr och brittisk flagga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade detaljer och två fickor. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med modern twist.
Mörkblå quiltad Morris väst - Snygg mörkblå quiltad dunväst med Union Jack-patch och emblem på bröstet. Västen har två stora fickor med lock och tryckknappar, dragkedja framtill med läderdetaljer och en hög krage. Perfekt att slänga över en hoodie eller tröja för extra stil. Varan är i nyskick och den är perfekt för sena sommarkvällar. Säljs ej längre nypris 1700 när den såldes
Svart quiltad väst från Morris - Stilren svart quiltad väst från Morris med guldbroderad logga. Västen har dubbeldragkedja framtill och klassisk krage. Perfekt för lager-på-lager och snygg till många outfits. Har uppskattat denna väst men har tyvärr växt ur den. Pris kan diskuteras!!!
Morris väst - Säljer denna helt oanvända fleece västen
Olivgrön quiltad jacka från Morris - Snygg olivgrön quiltad jacka från Morris med guldbroderad logga och brittisk flagga på bröstet. Jackan har ståkrage, dragkedja och klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar preppy stil och vill ha något som sticker ut.
Svart quiltad väst från Morris - Snygg svart quiltad väst från Morris med dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Klassisk design med stilren look.
Mörkblå quiltad väst från Morris - Snygg mörkblå quiltad väst från Morris med broderad logga och brittisk flagga på bröstet. Västen har dragkedja framtill och en stilren design som passar perfekt för höst och vår. Perfekt för en casual look!
Quiltad väst från Morris
Quiltad väst från Morris - 89 Quiltad väst från Morris - 90 Quiltad väst från Morris - 91

Quiltad väst från Morris

Storlek: xs
Kategori: Jackor
Märke: Morris
Färg: Grön

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg quiltad väst från Morris i en stilren grön färg. Västen har ett klassiskt märke på bröstet och en praktisk dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår när du vill hålla dig varm men ändå se cool ut.

Wilmer
Wilmer
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Sail racing jacka - Tja! Säljer nu en windbreaker från sail racing! Perfekt nu för våren och sommaren. Jackan är extremt skön och är i storleken s. Säljer den då den blivit för liten och inte andvänder den längre MVH Wilmer
Jeans - Tja! Säljer nu ett par snygga Tommy hilfigher jeans som är i jätte bra skick! Köpa på zalando för ett halvår sedan ungefär för 800 kr
Svart New Era Yankees keps - Säljer en svart New York Yankees keps från New Era med broderad logga framtill och World Series-detalj på sidan. Aldrig andvönt den så den e alltså helt ny då den va för stor för mig. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren streetwear.
Svarta mockasneakers från Sneaky Steve - Svarta sneakers från Sneaky Steve i mocka med klassisk låg profil och vit platt sula. Nypris 1700 . Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla sneakers. Tvättar man de e de som nya
Svarta birken  - Svarta birkenstocks.med två breda remmar och justerbara metallspännen. Sulan är platt och fotbädden är formad för extra komfort. Perfekta för varma dagar och enkel att slänga på sig när du är på språng. Bra skick bara att dem e smutsiga inuti men de ser man ändå inte!
Svart hoodie från Burberry med dragkedja - Svart hoodie från Burberry med hel dragkedja och klassiskt rutigt foder i huvan. Två fickor framtill och broderad logga på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Svarta raka jeans från Levi's - Säljer ett par svarta jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har normal midja och dragkedjegylf. Perfekta för en stilren och avslappnad look. Liten i storleken
Liknande annonser
Visa alla