Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön quiltad jacka från Morris - Snygg olivgrön quiltad jacka från Morris med knappar och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren design med en mönstrad insida och är perfekt för höst- och vårsäsongen.
Olivgrön quiltad jacka från Morris - Snygg olivgrön quiltad jacka från Morris med guldbroderad logga och brittisk flagga på bröstet. Jackan har ståkrage, dragkedja och klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar preppy stil och vill ha något som sticker ut.
Quiltad grön jacka från Morris, L - Snygg quiltad jacka från Morris i mörkgrönt med fyra stora fickor framtill, silverfärgade knappar och dragkedja. Jackan har hög krage med spänne och coolt brittiskt märke på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och klassisk look.
Quiltad mörkblå jacka från Morris - Säljer en quiltad mörkblå jacka från Morris i storlek small. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med snygga läderdetaljer och ett diskret broderat emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och klassisk design. Jackan är i väldigt bra skick men höger ficka har ett hål men inget man ser utan msn känner det bara! Nypris är 2499 kr och köpt för ett år sen och använd under höst och vår mitt pris är 1399! Kom med frågor. storlek S
Svart quiltad jacka från Morris - Snygg svart quiltad jacka från Morris med broderad logga på bröstet. Jackan har dragkedja och långa ärmar, storlek Xs.skriv gärna Den är laggad i armhålan men det syns inte för att det laggade är svart fråga  vid funderingar
Morris quiltad marinblå jacka - Snygg Morris jacka, har ett hål i ena fickan plus ett litet hål på ena armen, (skriv om bilder). Annars felfri! Mvh/Manne
Mörkblå quiltad jacka från Morris - Snygg mörkblå quiltad jacka från Morris med bruna detaljer och emblem på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och ribbad krage. Insidan har ett paisleymönstrat foder som ger extra stilpoäng. Perfekt för dig som gillar klassisk look.
Quiltad kavaj från Morris, brun - Säljer en brun quiltad kavaj från Morris i storlek 48. Jackan har klassisk kavajkrage, två stora fickor med knapp framtill och en bröstficka. Fodrad insida i beige och stängs med knappar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm look.
Quiltad brun jacka från Morris
Quiltad brun jacka från Morris - 0 Quiltad brun jacka från Morris - 1 Quiltad brun jacka från Morris - 2

Quiltad brun jacka från Morris

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Morris
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg quiltad brun jacka från Morris med gul brodyr och brittisk flagga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, ribbade detaljer och två fickor. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med modern twist.

Liam
Liam
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marin blå manchesterjacka från s.Oliver L - Stilren marin blå manchesterjacka från s.Oliver i storlek L. Klassisk overshirt-modell med knäppning framtill och två bröstfickor. Mjuk manchester ger en cool och avslappnad vibe. Perfekt för lager-på-lager och funkar året runt.
Grå v-ringad tröja Sir Raymond Tailor - Grå v-ringad tröja från Sir Raymond Tailor i storlek L. Tröjan har svarta armbågslappar och ett litet broderat golfmotiv på bröstet. Mjuk och skön kvalitet med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Mörkblå kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Mörkblå kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och klassisk orange logga broderad på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en stilren och tidlös look.
Mörkblå raka jeans från Lee - Säljer ett par klassiska mörkblå jeans från Lee med raka ben och femficksmodell. Jeansen har tydliga sömmar och Lee-logga på bakfickan. Perfekta för dig som gillar en tidlös och enkel stil.
Grå raka jeans från Earthquake - Snygga grå jeans från Earthquake med raka ben och coola detaljer som dragkedjor på bakfickorna. Klassisk femficksmodell i slitstark denim, perfekt för dig som gillar en avslappnad men trendig look.
Vinröd långärmad henley från Polo Ralph Lauren - Säljer en vinröd långärmad henley från Polo Ralph Lauren med klassisk blå logga broderad på bröstet. Skjortan har två knappar vid halsen och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Vit tröja från Morris med tryck - Snygg vit tröja från Morris med mörkblå text och brittisk flagga broderad på bröstet. Tröjan har rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar klassisk och sportig stil.
Grå hoodie från Essentials Fear of God - Snygg grå hoodie från Essentials Fear of God med svart logga på bröstet och patch på huvan. Klassisk passform med känguruficka och ribbade muddar. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns riktigt skönt mot huden.
Liknande annonser
Visa alla