Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - En ”pilot” jacka köpt från NA-KD. Inte kommit till användning så den är väldigt fin. Köpt för 999kr för två år sen!!!💕Har den i S men passar även M skulle jag säga!
Tröj/jacka - Använder skick, denna Jack tröjmodellen finns inte kvar. Hel med dragkedja. Den är liten i storleken, har annars small och känns som s/m. Antar att det skulle vara en kort modell men köpte den som en jacka.
Jacka  - Jätte fin jacka som är fodrad inuti. Varm och skön nu på vintern! Den är i helt nytt skick använd fåtal gånger. Super fin passform och passar till dom flesta tillfällena!!
Jacka - Svart pälsjacka från NAKD. Storlek 34 . Använd fåtal gånger.
Jacka/tröja  - Jacka/tröja svart storlek s
Jacka/tröja - Fin jacka/kofta man kan ha som båda i nyskick från zara💗
Jacka - Supersnygg jacka från nakd. Aldrig använd.
Jacka - Säljer denna fina vinterjacka från nakd!🤍
Tröja/jacka
Tröja/jacka - 89 Tröja/jacka - 90 Tröja/jacka - 91

Tröja/jacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tröja/jacka från NA-KD. Knappar vid halsen, större ficka på brösten samt resår runt midjan. Den har även små snygga neondetaljer vid slutet av ärmarna som dessutom är något korta💕

Ester Vestgöte Dreber
Ester Vestgöte Dreber
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!