Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön jacka - Säljer denna asballa jackan då den inte används så pass mycket</3 Frakt tillkommer på 66kr   Storlek 36, fint skick
Grön jacka  - Mintgrön jackas från NA-KD. Använd endast ett fåtal gånger
Grön Jacka från NAKD - Säljer min gröna jacka från NAKD eftersom den inte har kommit till användning, endast använd 2 gånger! Den är i storlek 36 och är oversize för mig som brukar ha 34/36🩵
Oversized grön jeansjacka från H&M - En populär Mint grön jeans jacka från Zara🫶🏼 storlek S, väl omhändertagen
 Jacka Oversized - Säljer en jacka från NA-KD, passar på höst och vår. Beige med knappar och bälte i midjan. Jackan är oversize, storlek 36(även oversize om man är storlek 38) Använd 2 gånger förra året. Slutsåld på NA-KD och nypris ligger på 1059kr
Grön jacka - Mörkgrön quiltad jacka från GinaTricot! I jättefint skick, förutom den nedersta knappen som inte alltid vill knäppas! Finns en extraknapp som jag kan skicka med om man skulle vilja försöka sig på att sy på en ny💞 Skirv privat för bilder på!
Pilot jacka (oversized) - Säljer denna vårjacka jackan som är köpt på Nakd förra året. Den har använts under förra hösten men inte så mycket mer än så, alltså är den i bra skick. Den är väldigt varm vilket är perfekt vid kallare väder. Den köptes för 900 kr.
Grön oversized jacka
Grön oversized jacka  - 89 Grön oversized jacka  - 90 Grön oversized jacka  - 91

Grön oversized jacka

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: NA-KD

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina gröna oversized jacka från NA-KD 💚 Slutsåld, nypris 700kr 🤍 Lite nopprig men det går att ta bort! Passar både XS, S & M beroende på hur man vill att den ska sitta

Ella Olsson
Ella Olsson
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Snygg Zara jacka - Jätte snygg populär jacka ifrån Zara💕 knappt använd
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
Trenchcoat  - Använder ej
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Svart teddyjacka med bälte - Nyskick utan prislapp från Gina Tricot
Ralph Lauren Purple Lable Shearling Jacka - Säljer en beige shearling jacka från Ralph Lauren med päls krage och foder i päls. Jackan har två stora fickor med lock och knappar, samt dragkedja framtill. Tillverkad i Italien och har en snygg, klassisk look som är perfekt för kyliga dagar. Kostar 60000kr från butik.