Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Säljer en svinsnygg marinblå  kappa som är perfekt till hösten, funkade även för mig förra vintern utan att man frös ihjäl🙌 Använd fåtal gånger. Storlek S! Från Nelly, nypris: 799kr
Nelly kappa - Säljer nu min kappa från Nelly som aldrig är andvänd! Storlek XS men passar mig som har M beroende på hur man vill att den ska sitta, pris kan diskuteras!!💓
Kappa - Säljer min blåa kappa då den inte kommer tlll användning längre.💕
Mörkblå Kappa  - Säljer denna jättefina kappan från Nelly. Storlek S men passar bättre som M
Nelly kappa - Söker någon som vill byta den här mörkblåa kappan mot storlek xs. Jag har den kappan i storlek s och tycker inte att den sitter så bra på mig så undrar om det finns någon som har den i xs och vill byta till s?🫶🏻🫶🏻
Kappa - Säljer denna fina kappan! Säljer den då den inte kommer till användning längre, inga defekter eller slitningar. Pris kan diskuteras!!!
kappa  - sååå fin och så varm helt ny tryck på köp nu!!💞
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: XXS
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Marinblå

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt kappa från Nelly, slutsåld på hemsidan! Endast testad (lapp och förpackning kvar), säljer pga beställde dubbelt. XXS men stor i storleken så skulle säga att den passar XS/S. 🩷

Amanda
Amanda
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!