Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike jacka - Säljer min vinter Nike jacka, över fet och skön men kommer tyvärr inte till användning!
Nike jacka  - Tunnare ”jacka” i unisex modell. Köpt för 1099 och använd ett fåtal gånger.
Nike jacka - Den är köpt på barnavdelningen med den största storleken, skulle säga stt den passar alla storlekar upp till M för kvinnor
Nike jacka - En svart Nike Jack med små hål och en lagning. Jackan är storlek 158-170 och funkar för höst sen vinter och vår förutom små hålen är jackan helt okej skick.
Nike jacka - Som ny .
Nike jacka  - Storlek S, köpt förra året, jätte fint skick och tvättas innan den fraktas. Inköpt för 800kr
Nike jacka
Nike jacka  - 89 Nike jacka  - 90 Nike jacka  - 91

Nike jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Nike

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Thriftad Nike jacka, grön och blå. Man kan även vända den in och ut då blir den helt grön med svart logo. Jag är 162 och den sitter väldigt baggy på mig. Buda i kommentarerna

Maya Baki 🎂
Maya Baki 🎂
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Hollister jacka  - Super söt Hollister jacka, liknar de från abercrombie & fitch från 2000s talet. Köptes i USA, står storlek M men skulle säga de passar mer S-XS. Har inga defekter, pris kan diskuteras vid snabbt köp
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.