Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Berghaus regn och vindtät jacka
Berghaus regn och vindtät jacka - 89 Berghaus regn och vindtät jacka - 90

Berghaus regn och vindtät jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M. En jacka från Berghaus som är ett högkvalitativ märke från Storbritannien som är i ett perfekt skick. Nypris 1600kr. Vårt pris 349kr + frakt. Känner ni för att köpa flera produkter samtidigt kan vi komma överens om paketpriser och frakt🤝

SHARPVINTAGEUF
SHARPVINTAGEUF
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Berghaus regn och vindtät jacka  - Storlek L. En jacka från Berghaus som är ett högkvalitativt märke från Storbritannien som är i perfekt skick. Nypris 1600kr. Vårt pris 349kr + frakt.   Känner ni för att köpa flera produkter samtidigt kan vi komma överens om paketpriser och frakt🤝
Adidas Navy Blue Regn Jacka  - Navy blue regn från Adidas i topp skick utan hål eller andra andra brister. Endast använd några fåtal gånger. Original priset ligger på ca 450kr
Or regn/ vind jacka  - Or(Outdoor Research) regn/vind jacka med hög kvalite och hållbart material.
vind/regn jacka - passar dig som vill använda den ute och slit och släng! den har några fläckar som nog går bort i tvätten (fråga efter bilder). min hund har bitit på den (bild 5)  passar om du inte är rädd om jackan! den har en ficka på vardera sida och dragsko/resår runt luvan och mudden!
Regn jacka - Adidas regn jacka med zip för att öppna och stänga
Blå och röd vindjacka från Everest och regn jacka  - Snygg blå vindjacka från Everest med röda detaljer och dragkedja. Jackan har en justerbar huva och är perfekt för blåsiga dagar. Den är lätt och smidig att bära med sig.
Sail Racing Regn Jacka - Knappt använd, köpt för 3000kr ny Kan ta ner priset lite
Regn jacka - Storlek 152 bra skicka lite använd annars bara legat i garderoben
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten