Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oversized trenchcoat NA-KD - Helt oanvänd kappa från NA-KD. Prislapp och påse är kvar. Kan tänka mig att gå ner i pris 💕 hör av er vid frågor 🤍
Trenchcoat  - Snygg trenchcoat med dubbelknäppning och huva. Jackan har långa ärmar med knappar vid ärmslut, två fickor fram och ett rutigt innerfoder. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist💗
Oversized PU-trenchcoat - Säljer min fina trenchcoat i fejkläder från NA-KD då jag inte får användning av den. Den sitter oversized och har en perfekt längd!
Trenchcoat - Från Junkyard. Oversized och väldigt skön 💕
Trenchcoat - Nyligen spontanköpt på Beyond Retro för 599 kr, prislappen kvar. Fin kvalite! Märket heter Clipper Mist.
Trenchcoat  - Säljer min sparsamt använda trenchcoat från Stockh lm Studio. Storlek S men passar S/M. Slutsåld överallt och nypris ligger på 1699kr.
Oversized Trenchcoat
Oversized Trenchcoat - 89 Oversized Trenchcoat - 90 Oversized Trenchcoat - 91

Oversized Trenchcoat

Storlek: L
Kategori: Jackor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En klassisk beige trenchcoat kappa som aldrig går ur tiden. Är i så gott som nytt skick. Inga fläckar eller skador alls. Inköptes på Stadsmissionen men säljes då den ej kommer till användning. Från märket Gulins enligt ettiketten som det även står ”kemtvätt” på så antar att det är ett fint märke. Det står ingen storlek i den men den är stor och jag har använt den som en oversized kappa men den lär passa alla. Olika mycket oversized bara. Är 170 lång och en S i storlek. På mig går den till vaden.

Eloise
Eloise
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart klassisk bomberjacka - Klassisk svart bomberjacka med cool guldig dragkedja i fram. Fodrad med silke/satin vilket gör den väldigt skön att ha på sig. Perfekt för en sensommarkväll eller när hösten börjar smyga sig på.
Trendig orange ulljacka - Orage-röd jacka i borstad ull säljes pga garderobsrensning. Superfin thriftad jacka jag älskat i några säsonger men inte får plats i garderoben längre.
Vintage Bomberjacka - Marinblå vintage bomberjacka från USA säljes då den blivit för liten för mig. Jackan är i gott skick trots att den är välanvänd pga dess goda kvalité.   Storlek S men känns mer som en XS.
Vanderbildt parfym - Oanvänd.  Köparen står för frakten.
Retro vårjacka med krage - Cool grön bomberjacka med krage och fint randigt foder. Säljes då den blivit för liten för mig. I utmärkt skick.  Storlek S.
Nike air force 1 Fontanka - Säljer mina älskade Nike Air Force 1s i modellen Fontanka. Klassiska vita sneakers med cool gul detalj. Sparsamt använda med lite slitning i hälkappan.
Ljusblå sommarkappa - Supersöt ljusblå (mer blå än grå som på bilden), tunn, kort ullkappa med knytband. Säljes då den inte kommer till användning.
Pärlor och pyssel - Massor med olika pärlor och tråd säljes då de ej kommer till användning.
Mobilskal Nudient - Supersnyggt mobilskal från Nudient till iphone 12 mini. Aldrig använt.   Skickas mot frakt.   Jag fick den i present för länge sedan men färgen är tyvärr inte min stil därav säljer jag den.
Marinblå vinterkappa - Marinblå vinterkappa från Zara i ull som inte passar  längre. Har en stor krage som kan användas som luva och två praktiska framfickor. I bra skick och söt kappa men passar inte mig längre som sagt. Skriv för fler bilder eller frågor
Liknande annonser
Visa alla